logo
logo

Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulumuz

.

Enfal Altar ÇALAPVERDİ

Enfal Altar ÇALAPVERDİ

Kurucu Başkan
18 Mayıs 1995 – İstanbul

Enfal Altar, Longboard sporuyla 2011'de Amerika'da tanıştı. 2017'de Turk Longboard topluluğunu kurdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema mezunudur. Aram Gülyüz'ün yetiştirdiği son yardımcı yönetmenidir ve AFC Yapım şirketinde ve Bosforo Medya şirketinde çalışmaktadır. Uluslararası Spor Şöleni Sportfest'te yapılan Longboard yarışmasında üst üste 2 kez Türkiye Şampiyonu oldu ve 2018'deki Sportfest Best Trick Yarışması'nda 155cm Hippie Jump'la Avrupa rekorunu kırdı. Profesyonel olarak bu spora 2017'de Sector 9 Türkiye takımında başladı. 2019 yılında Buz24 Skateshop ile anlaşarak, dünyanın önde gelen markası Loaded Longboards'la profesyonel sporculuğuna devam etmektedir.

.

.

.

Melih GÜMÜŞ

Melih GÜMÜŞ

As Başkan
26 Ağustos 1980 – İstanbul

Melih, İstanbul Üniversitesi Biyomedikal Teknolojisi Mezunudur. Küçük yaşlardan gelen snowboard tutkusunu 2016 yılında Longboard’a renklendirmiştir. Enfal Altar'la birlikte Turk Longboard topluluğunu kurmuştur. Özel bir şirketin yönetici pozisyonunda görev almaktadır. Şu anda Turk Longboard topluluğumuzda As Başkan olarak yer almaktadır. İstanbul’da yaşıyor...
Şahin MEHİN

Şahin MEHİN

Başkan Yardımcısı
14 Haziran 1994 - İstanbul

Şahin, Üsküdar'da doğmuştur. 16 yaşında fitness ve Calisthenics & streetworkout sporu ile spor hayatı başlamıştır. Vitamin supplament firmasıyla iş hayatına başlamış ve spor salonlarında antrenörlük yapmaya devam etmektedir. 2017 yılında Türkiye Atletik Fizik Genç Erkeklerde Türkiye 2.si olmuştur. Enfal Altar ile tanışmasıyla longboard & kaykay sporuna merak salmıştır. Spor geçmişinden dolayı kendini Longboard sporunda hızlı şekilde geliştirerek 2019 yılında Sportfest Longboard Yarışması Türkiye 2.si olmuştur. Aynı zamanda antreman ve motivasyon konu başlıklı videolar çekmektedir.
Tarkan KUTUP

Tarkan KUTUP

Genel Koordinatör
15 Aralık 1970 Köln

Tarkan, Almanya'da doğdu. Makine Mühendisi ve İş Ekonomistidir. Eğitim ve iş hayatını Almanya'da sürdürürken 90'ların ortalarında ilk kez dalga sörfü yaptığında derin bir tutku ile bu spora bağlandı. 2009'da Türkiye'ye gelerek hayatını burada yeniden kurdu. Suda longboard surfer olarak ilerlemeye çalışırken 1 metrelik street longboard ile de karada antrenman yapmaya başladı. Ardından 1,10m lik bir board daha edindi. Yetmedi.... Uzun araştırmalardan sonra bir 1,90m lik ilk longboardunu kendi eliyle yaptı ve Northern Sun Handmade Kingsize Board firmasını bu şekilde kurmuş oldu. Şuan Enfal Altar Ç. başta olmak üzere bir çok profesyonel longboard sporcusunun antrenörlüklerini yapmaktadır.
Ebru MUTLU

Ebru MUTLU

Reklam ve Medya
1 Temmuz 1991 - İzmir

Ebru, Marmara Üniversitesi mezunudur. Extreme sporlar ve özellikle su sporlarına ilgisi sayesinde dalga sörfü, rüzgar sörfü, yelken yarışçılığı, longboard, kayak ve bunların dışında dans ile ilgilenmektedir. Reklam sektöründe proje yönetimi kariyerini sonlandırıp yıllardır yaptığı pilates branşını mesleği haline getirmiş ve aktif olarak pilates eğitmenliği yapmaktadır.
Ahmet KANAN

Ahmet KANAN

Genel Sekreter
06 Ekim 1986 – İstanbul

1986 yılında İstanbul Kadıköy’de doğmuştur. MMA, Kickboks, Muai Thai Sporlarıyla ilgilenmektedir. 1995'de İlk Kaykayını Margarin Kulakçıkları biriktirerek almış. ve 2008'de ilk profesyonel longboard'unu toplamıştır. Custom Monster Elektrikli Kaykay Üretimi Yapmaktadır.
Selim MERDAN

Selim MERDAN

Teknik ve Eğitim Koordinatörü
22 Kasım 1984 – Konya

Selim, Downhill Longboard Sporcusudur. Extreme sporlar tutkusuyla; genç yaşta paten ve buz hokeyine başlayıp, Bmx, Downhill Bisiklet, Motokross branşlarına ek olarak son yıllarda Kayak, Snowboard, Wakebord ve Longboard'u da repertuvarına eklemiştir. Sosyal medyada da aktif yer alan aksiyon sporları kişiliğinin yanında, bilimsel anlamda da başarı göstermiş; iki uzmanlık eğitimini bitirmiş olup, şu an İstanbulda bir devlet hastanesinde doktor olarak görev yapmaktadır. İstanbul'da yaşıyor.
WhatsApp Online