Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Turk Longboard olarak web sitemiz üzerinden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgi ile ilgili gizliliğinize saygı duyma politikası, https://turklongboard.org ve sahip olduğumuz diğer siteler.

Kişisel bilgileri yalnızca size bir hizmet sağlamak için gerçekten ihtiyacımız olduğunda isteriz. Bilginiz ve rızanızla, adil ve yasal yollarla topluyoruz. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiriyoruz.

Topladığımız bilgileri sizlere info@turklongboard.org mail adresinden e-bülten gibi hizmetlerden faydalanmanız için saklıyoruz. Sakladığımız verileri, ticari olarak kabul edilebilir araçlar dahilinde koruyacağız, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmeyi önlemek için.

Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri herkese açık olarak veya üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

Web sitemiz, tarafımızca işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayacağımız anlayışıyla, kişisel bilgilerinize yönelik talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 22 Eylül 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.