Üyelik Kriterleri

  1. Din, dil, ırk, siyasi görüş, sosyal statü ayrımı yapmayacağım.
  2. 18 yaşının altındaysam veli izin belgesini yükleyerek başvuru yapacağım. Etkinliklere gitmeden önce velimi bilgilendireceğim ve bilgi alması için bulunduğum şehirdeki temsilcimin numarasını velimle paylaşacağım.
  3. Üyelerimin Longboard sporundaki özgüvenini zedelemeyecek, gelişmeleri için elimden gelen desteği vereceğim.
  4. Longboard etkinliklerinde gittiğim alanlarda üyelerle birlikte geldiğim alanı bulduğum gibi temiz bırakacağım, her zaman çevreyi temiz tutacağım.
  5. Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında diğer üyelerle ile problem yaşarsam bu problemi gruba yansıtmadan çözmeye çalışacağım veya yönetime bildireceğim.
  6. Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında spam mesajı veya izinsiz reklam mesajları paylaşmayacağım.
  7. Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında kimseyi izni olmadan özelden rahatsız etmeyeceğim. Etkinliklerde argo, küfür ve zararlı maddeler kullanmayacağım.
  8. Duyuru veya acil bir durumda gruplarda paylaşım yapmadan önce bulunduğum şehirdeki temsilcimden veya yönetimden izin alacağım.
  9. Temel Üyelik Kriter’lerine uygun olmayan yapacağım her türlü hareketten ben sorumlu olacağım. Turk Longboard veya sponsorlarının oluşabilecek yasal yaptırımlarda sorumlu tutmayacağım.
  10. Turk Longboard’a ait sohbet grupları ve katıldığım organizasyonlarında Turk Longboard’un iş birliği yapmadığı markalar ve/veya ürünlerin reklamını izinsiz yapmayacağım.