Turk Longboard Üyelik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Aday Üyelerin Dikkatine

* Longboard sporunu merak eden, ilgisi olan, birlik beraberlik içinde Longboard kaymak isteyen herkes Turk Longboard üyesi olabilir.

* Longboard sporuyla ilgili geçmişinizin olup olmaması bizim için önemli değildir.

* Başvurunuz Türkiye, İstanbul (GMT +3) saatiyle her pazar sabah 09:00’da yetkili ekibimiz tarafından sonuçlanacaktır.

* Lütfen başvuru formunu eksiksiz doldurup, 10 maddelik Temel Üyelik Kriterlerimizi dikkatlice okuyunuz.

Üyelik Kriterleri

1- Din, dil, ırk, siyasi görüş, sosyal statü ayrımı yapmayacağım.

2- 18 yaşının altındaysam veli izin belgesini yükleyerek başvuru yapacağım. Etkinliklere gitmeden önce velimi bilgilendireceğim ve bilgi alması için bulunduğum şehirdeki temsilcimin numarasını velimle paylaşacağım.

3- Üyelerimin Longboard sporundaki özgüvenini zedelemeyecek, gelişmeleri için elimden gelen desteği vereceğim.

4- Longboard etkinliklerinde gittiğim alanlarda üyelerle birlikte geldiğim alanı bulduğum gibi temiz bırakacağım, her zaman çevreyi temiz tutacağım.

5- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında diğer üyelerle ile problem yaşarsam bu problemi gruba yansıtmadan çözmeye çalışacağım veya yönetime bildireceğim.

6- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında spam mesajı veya izinsiz reklam mesajları paylaşmayacağım.

7- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında kimseyi izni olmadan özelden rahatsız etmeyeceğim. Etkinliklerde argo, küfür ve zararlı maddeler kullanmayacağım.

8- Duyuru veya acil bir durumda gruplarda paylaşım yapmadan önce bulunduğum şehirdeki temsilcimden veya yönetimden izin alacağım.

9- Temel Üyelik Kriter’lerine uygun olmayan yapacağım her türlü hareketten ben sorumlu olacağım. Turk Longboard veya sponsorlarının oluşabilecek yasal yaptırımlarda sorumlu tutmayacağım.

10- Turk Longboard’a ait sohbet grupları ve katıldığım organizasyonlarında Turk Longboard’un iş birliği yapmadığı markalar ve/veya ürünlerin reklamını izinsiz yapmayacağım.

Dikkat: Başvurunuzu gönderdikten sonra info@turklongboard.org mail adresinden yapılacak e-bülten maillerinin gönderilmesini ve diğer bütün şartları kabul etmiş olacaksınız. Daha detaylı bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.