logo
logo

Bize Katılın!

Turk Longboard Üyelik Başvuru FormuBize Katılın!

Katılacak üyelerin dikkatine;  Lütfen alt kısımdaki üyelik şartlarını okuyunuz,  Longboard’la ilgili bir geçmişinizin olup olmamasından çok, Longboard’a olan ilginiz bizim için daha önemlidir.

O yüzden; Longboard’unuz yoksa bile keşfetmek için gruplarımıza dahil olabilir, etkinlikleri takip edebilir, üyelerimizle etkileşime geçebilirsiniz.

Üyelerimiz bağlı oldıkları şubelerin whatsapp gruplarına eklidir. Bu gruplarda duyuruları takip etmekle birlikte etkinlik dışındaki üye etkileşimleri sağlanmaktadır.

İletişim için telefon: +90 545 961 76 65

Üyelik Katılım Şartlarımız

Üye 18 yaş altındaysa velisinin izni ile gruplara dahil olabilir. Şube temsilcimiz ilk olarak veli ile iletişime geçmelidir. Ancak o zaman reşit olmayan üye grubumuza dahil olabilir.

Üye katıldığı gruptaki başka üye ile yaşayacağı bir problem de, bu problemi gruba yansıtmadan çözmelidir. Aksi takdirde bu problem gruba yansıtılırsa yansıtan taraftaki üye veya üyeler gruptan atılacaktır.

Üyenin katıldığı gruptaki herkesin telefonu kişisel telefon numaralarıdır. Grupta özelden bir üyeyi rahatsız etmesi durumunda sebebi ne olursa olsun gruptan atılacaktır.

Üye acil bir duyuru yada herhangi bir duyuru yapmak istiyorsa, öncelikle şube temsilcimizle iletişime geçmelidir. Şube temsilcimizin onayı ve bilgisi dahilinde istediği duyuru, görsel vs yayınlayabilir.

Tüm şubelerimizi kapsayan genel sohbet grubumuzda din, dil ve ırkçı söylemler,  Türk veya dünya siyaseti hakkında küfür benzeri hakaret içerikli mesaj, görsel yayınlayanlar, yayınladığı mesaj belgelenerek gruplarımızdan uzaklaştıralacaktır.

Bahsi geçen 5 Kuralımızı kabul eden herkes grubumuza üye olabilir.

WhatsApp Online