Haberler

Tony Hawk Ne Kadar Havalı Değil Mi ?

longboard

Tony Hawk, otomobil üreticisi Mercedes-Benz ile yaptığı işbirliğinin ilk videosunu 10 Mayıs Pazartesi günü Twitter hesabından “Ne kadar havalı değil mi?” başlığı altında yayınladı. Aynı zamanda Mercedes, geleceğin T-Serisi için konsept aracını ortaya koyuyordu.

tony_hawk_longboard

Reklamda Hawk, şehir içinde en iyi bildiği şeyi elektrikli bir longboard üzerinde yaptığı görülüyor. Reklamı izleyen herkes onun elektrikli bir yolculuğa çıktığını görünce fazlasıyla şaşırıyor. Dışarıda bahçe işi yapan bir adam Hawk’a neden elektrik enerjisine geçtiğini sormak için durur. Hawk, garajını sadece bize yeni Mercedes’ini göstermek için kapıyı açmadan önce “Nedenlerim var” diye yanıtlıyor. Klip, kaykay parkına geri dönmesiyle devam ediyor.

Hawk videoyu Twitter üzerinden yayınladığı gün resmi olarak Alman otomobil üreticisinin garajından çıkan araç, bu vesileyle Amerikalı izleyicilere sunuldu. Herhangi bir kaykay hayranı için yeni bir özellikle birlikte gelir; e-kaykayı bagajında ​​şarj edebilir. “Ne kadar havalı değil mi?”

Marka, önümüzdeki yıl EQT Konseptini ve gelecekteki T-Serisi’ni piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu elektrikli araç, şirketin 2022 yılında Mercedes-Benz vasıtalarının portföyünü genişletmesine olanak tanıyan ilk lüks araçtır.