Longboard

Turk Longboard Üyesi Nasıl Olunur ?

longboard

Turk Longboard üyesi nasıl olunur?

Longboard sporunu merak eden, ilgisi olan, birlik beraberlik içinde Longboard kaymak isteyen herkes Türkiye’nin en büyük Longboard topluluğu olan Turk Longboard Topluluğunun üyesi olabilir.

Longboard sporuyla ilgili geçmişinizin olup olmaması Turk Longboard için önemli değildir.

Turk Longboard Üyelik Aşamaları Nelerdir?

turk longboard nasil uye olunur
Turk Longboard web sitesinde bize katıl butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki başvuru formunu doldurun.

basvuru formu

Turk Longboard Üyelik Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

*18 yaşından küçükseniz velinizin üyelik işleminize izin verdiğine dahil yazıyı başvuru formuna yüklemeniz, görsel boyutu max 5mb olmak zorunda eğer yükleme sırasında yaşayacağınız problemlerde Turk Longboard destek hattından yardım alabilirsiniz.
* Üyelik Kriterlerini dikkatli okumalısınız.
* Temsilcisi olmayan bir ülke veya şehirde yaşıyorsanız diğer seçeneği tıkladıktan sonra karşınıza çıkan butona hangi ülke veya şehir ismini yazabilirsiniz.

Turk Longboard Üyelik Kriterleri Nelerdir?

1- Din, dil, ırk, siyasi görüş, sosyal statü ayrımı yapmayacağım.

2- 18 yaşının altındaysam veli izin belgesini yükleyerek başvuru yapacağım. Etkinliklere gitmeden önce velimi bilgilendireceğim ve bilgi alması için bulunduğum şehirdeki temsilcimin numarasını velimle paylaşacağım.

3- Üyelerimin Longboard sporundaki özgüvenini zedelemeyecek, gelişmeleri için elimden gelen desteği vereceğim.

4- Longboard etkinliklerinde gittiğim alanlarda üyelerle birlikte geldiğim alanı bulduğum gibi temiz bırakacağım, her zaman çevreyi temiz tutacağım.

5- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında diğer üyelerle ile problem yaşarsam bu problemi gruba yansıtmadan çözmeye çalışacağım veya yönetime bildireceğim.

6- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında spam mesajı veya izinsiz reklam mesajları paylaşmayacağım.

7- Katıldığım Telegram Messenger ve/veya Whatsapp Messenger gruplarında kimseyi izni olmadan özelden rahatsız etmeyeceğim. Etkinliklerde argo, küfür ve zararlı maddeler kullanmayacağım.

8- Duyuru veya acil bir durumda gruplarda paylaşım yapmadan önce bulunduğum şehirdeki temsilcimden veya yönetimden izin alacağım.

9- Temel Üyelik Kriter’lerine uygun olmayan yapacağım her türlü hareketten ben sorumlu olacağım. Turk Longboard veya sponsorlarının oluşabilecek yasal yaptırımlarda sorumlu tutmayacağım.

10- Turk Longboard’a ait sohbet grupları ve katıldığım organizasyonlarında Turk Longboard’un iş birliği yapmadığı markalar ve/veya ürünlerin reklamını izinsiz yapmayacağım.

Turk Longboard Üyelik Değerlendirmesi Ne Zaman Sonuçlanır?

* Başvurunuz Türkiye, İstanbul (GMT +3) saatiyle her pazar sabah 09:00’da yetkili ekibimiz tarafından sonuçlanacaktır.

Turk Longboard Üyelik Avantajları Nelerdir?

Turk Longboard Topluluğuna katıldığınızda üyelik kodunuz oluşturulur ve yaklaşan etkinlikler hakkında öncesinde bilgilendirmeler yapılır

Yöneticilerin eklediği sohbet gruplarında Longboard hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Yönetciler seçtiğiniz şehire özel oluşturulmuş duyuru grubundan lokal yapılan etkinlikler hakkında sizleri bilgilendirirler.

2017 yılında kurulan Turk Longboard’un Amacı din, dil, ırk gözetmeksizin herkesin bir aradaözgürce Longboard kaymasıdır.

İlk organizasyon katılımı 2017 yılında 17. Uluslararası İEL Sportfest festivalidir. 2017 sezonu boyunca 18 farklı etkinlik yapmıştır.

2018 yılında dünyadaki bilinen longboard toplulukları arasına giren Turk Longboard birçok şehirde temsilcilikler açmaya başlamıştır.

Türkiye’de ilk defa Longboard yaz kampını düzenlemiş, sezon boyunca dünya genelinde 33 farklı organizasyon yapmıştır.

2019 yılında üniversitelerde Turk Longboard stantları açarak gençlere longboard kültürünü tanıtmak amaçlı konferanslar düzenlemişlerdir. Lösemili Çocuklar için Go Skate etkinliğiyle 5 binden fazla oyuncak bağışı topladıkları Longboard Turu ve sezon boyunca 37 farklı longboard etkinliği yapmışlardır.

2020 yılında Turk Longboard Takımı kurulmuş. Northern Sun firması Takım ve üyeler için Turk Longboard Koleksiyonu çıkartmış, Longboard ve giyim ürünleri üretilmeye başlamıştır. Outdoor etkinliklerinde çeşitli çalışmalar düzenleyen Turk Longboard, dünyada longboard sporunun yaygınlaşmasına öncü olmak, sponsorluk ve etkinlikler ile her yaştan insanı Longboard sporuna katmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Turk Longboard Topluluğuna buraya tıklayarak ücretsiz katılabilirsiniz.

Tahtanızı satın almadan önce Turk Longboard Topluluğuna üye olmanızı tavsiye ederiz.